Prej 12 ditësh i zhdukur! Humb kontaktet me familjen 35-vjeçari në Mallakastër, policia nis kërkimet

Prej 12 ditësh i zhdukur! Humb kontaktet me familjen 35-vjeçari në Mallakastër, policia nis kërkimet

Një 35-vjeçar është larguar pa lënë gjurmë në Fier, pasi prej 12 ditësh nuk ka asnjë kontakt me familjarët e tij, ndërsa policia ka nisur kërkimet për të.

Erald Mejdani dyshohet se ka ikur nga shtëpia ,pasi ka debatuar me babain e tij, ndërsa kallëzimin për largimin e ka bërë babai i tij.

“Më datë 19.01.2022, në Komisariatin e Policisë Mallakastër ka bërë kallëzim shtetasi S. M., 67 vjeç, banues në Mallakastër, se që prej datës 08.01.2022 ka humbur kontaktet me djalin e tij, shtetasin E. M., 35 vjeç. U bë shpallja në kërkim e këtij shtetasi dhe po punohet për gjetjen e tij”, thuhet në njoftimin e policisë.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të marrë fund kaosi në kuvend?×

Lajmi i fundit

Dhuka: Shqipëria përmbylli me sukses fazën e parë të negociatave me BE

Dhuka: Shqipëria përmbylli me sukses fazën e parë të negociatave me BE