'Jeton mes luksit', Meta i përgjigjet Ramës: Presidenti ka vetëm një shtëpi

TIRANE- Presidenca i është përgjigjur deklaratës së kryeministrit Edi Rama gjatë konferencës së rindërtimit, se ai ka më shumë se një shtëpi dhe se nuk e ka luksin të merret me të dhe thirrjet e tij për tubim. Zëdhënësi i Metës Tedi Blushi thotë se presidenti Ilir Meta ka vetëm një shtëpi,

"Lajmërojeni gruan e Bilalit se Presidenti ka vetëm një shtëpi: Shqipërinë. Sa shtëpi ka gruaja e Bilalit pyeteni vetë", shkruan Blushi.

Postimi i Tedi Blushit

. Ai thumbon kryeministrin lidhur me akuzat e opozitës për lobimin 80 mijë dollarë, të biznesmenit shqiptaro-amerikan, Bilal Shehu, për foton e kreu të qeverisë me ish-presidentin amerikan Barack Obama.

m.v./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Nga e hëna duhet leje për të dalë nga shtëpia, a është ky një vendim i duhur i qeverisë?

Komento

Komente

 • TONI TIRANE: 28/02/2020 21:21

  Like Floriri ke vjedhur dhe ke leke plot !!! Edhe Kokoshi dhe Lali Eri dhe shume prej jush jane fryre me leke.

  Përgjigju
 • Floriri: 28/02/2020 17:35

  Shqiperia eshte shtepia e gjithe shqiptareve, jo e likes tend o blush tunxhi,apo i ka blere me floririn e Krrabes shqiptaret me gjithe shtepi ai teveqeli yt.

  Përgjigju
 • Xhiku: 28/02/2020 13:53

  O Like mos u mer me Bilalin,po shiko veten tende more dudum kokekungull,goje buall e barkrrumbull,more Like te rente pika c'tu desh ty politika!

  Përgjigju
 • BAJGA ILIR: 28/02/2020 12:41

  O ilir bajga ska nevoj ti përgjigjesh Edi Ramës se të njef gjith shqipria o ilir bajga që je hajdut e i koruptuar deri në palc.

  Përgjigju