Presidenti Meta dhe Monika Kryemadhi urim për Vitin e Ri 2021

Presidenti Ilir Meta dhe bashkëshortja e tij, kryetarja e LSI-së , Monika Kryemadhi përmes një postimi në Facebook kanë uruar Vitin e Ri 2021

 


Lajmi kryesor:

Politika uron shqiptarët/ Rama: Të keqen e lamë pas, të mirën e kemi para! Basha: 2021 viti i ndryshimeve! Punonjësit e Bashkisë Tiranë, kërcim në emër të jetës


E.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Propozimi i PD-së, a besoni se do të bëhet vettingu i politikanëve?×

Lajmi i fundit

John

Zgjatja e mandatit të vettingut, Bardhi: S'është prioritet, nuk krijon ngërç kushtetues