POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

FOTOT /Presidentja kroate i dhuron fanellën e Kroacisë, kryeministrja britanike buzëqesh e sforcuar

Presidentja kroate Kolinda Grabar-Kitaroviç me presidentin Trump dhe kryeministren britanike Tereza Mei

Presidentja kroate Kolinda Grabar-Kitaroviç iu ka bërë një dhuratë shumë simbolike presidentit Trump dhe kryeministres britanike Tereza Mei. Ajo iu ka dhuruar fanellën e Kroacisë, e cila do të përballet sonte me Anglinë për finalen e madhe.

Presidenti Trump e ka mirëpritur me buzëqeshje këtë dhuratë ku nuk mund të themi të njëjtën gjë për Tereza Mei, kryeministren britanike, e cila nga fotot duket se nuk i ka pëlqyer dhe aq shumë pasi ka dhënë një buzëqeshje thuajse të sforcuar.

Presidentja kroate Kolinda Grabar-Kitaroviç dhe kryeministrja britanikeTereza Mei

Presidentja kroate Kolinda Grabar-Kitaroviç dhe presidenti Donald Trump

 

Komento