Prezantuesi i Big Brother Vip Kosova është kërcënuar nga babai i reperit Stresi? Reagon Alaudini për herë të parë

Prezantuesi i Big Brother Vip Kosova është kërcënuar nga babai i reperit Stresi? Reagon Alaudini për herë të parë

Alaudin Hamiti

Prezantuesi i spektaklit të “Big Brother VIP Kosova”, Alaudin Hamiti i është përgjigjur një varg pyetjesh në rrjete sociale nga fansat. Kjo pasi në rrjet po qarkullojnë thashetheme se prezantuesi është kërcënuar nga babai i reperit Stresi. Ai e ka mohuar këtë thashethem përmes përgjigjes në rrjetet e tij sociale, duke thënë se po qarkullon një lajm i rremë dhe ai nuk është kërcënuar.

“Përse nuk po e paditë babain e Stresit që të ka kërcënuar?”, ka pyetur mes tjerash një prej ndjekësve.

Alaudini ka përfituar nga rasti që ta sqarojë një herë e mirë këtë thashethem të pabazë.

“E kuptoj kureshtjen e njerëzve për Big Brother mirëpo ky lajm që po qarkullon për kërcënime nuk është i vërtetë”, ka deklaruar ai.

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Lufta në Ukrainë/ SHBA, integrimi në NATO është një proces i pakthyeshëm

Lufta në Ukrainë/ SHBA, integrimi në NATO është një proces i pakthyeshëm