Princ Leka dhe partnerja e tij e re ‘arratisen’ në Brezovicë

Princ Leka dhe partnerja e tij e re ‘arratisen’ në Brezovicë

Princ Leka Zogu, Blerta Celibashi

Princ Leka ka është një personazh mediatik  i cili është përfolur shumë kohët e fundit. Së bashku me partneren e tij të re Blerta janë arratisur në Brezovicë. Nën petkun e dëborës dyshja ka ndarë disa foto ku duken  se po i shijojnë pushimet e tyre.

 Pas ndarjes së tij me Elia Zaharia, Princ Leka nisi një marrëdhënie të re me Blerta Celibashin që dikur ka qenë fotografja e familjes. Edhe pse ata nuk e kanë konfirmuar një gjë të tillë për mediat, çifti nuk i kanë mohuar asnjëherë fjalët për këtë romancë.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rithemelimi propozon rikthimin e koalicioneve të vjetra, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Trafikonin emigrantë duke i ndihmuar për të kaluar kufirin, arrestohet një 53-vjeçar nga Kukësi

Trafikonin emigrantë duke i ndihmuar për të kaluar kufirin, arrestohet një 53-vjeçar nga Kukësi