'Pse bën zhurmë...?' Shqiptari sherr me grushte me emigrantin me ngjyrë në Itali, videoja bëhet virale

ITALI-Një shqiptar është konfliktuar në fillim dhe fjalë e më pas me grushte me një tjetër emigrant në Itali. Ngjarja ka ndodhur në parkingun e një pallati në vendin fqinj. Në fillim shqiptari i afrohet emigrantit me ngjyrë dhe e ofendon, duke i kërkuar llogari se përse bën zhurmë natën.

Por më pas personi tjetër fillon ta qëllojë shqiptarin dhe e lë të palosur në tokë. Më pas kthehet nga personi që po filmonte ngjarjen dhe i thotë të fikë kamerën dhe të njoftojë policinë. Nuk dihet shkaku i saktë se përse dy të rinjtë janë konfliktuar me njëri-tjetrin, ndërsa videoja është brë virale në rrjete sociale dhe media të ndryshme.

E.D./b.ha./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të ruhen koalicionet parazgjedhore siç janë në ligjin aktual?

Komento

Komente

 • Ssssss: 09/08/2020 08:49

  Po ky qoftja si ra me nje grusht na turperoj

  Përgjigju
 • Edi: 09/08/2020 03:15

  Kur I bie meqaf tjeterit kjo te gjen, megjithate ky spurdhjak esht duket nuk esht puro shqiptar domethen Si pune qenit qe len po nuk kafshon shqiptari vertet esht ai qe ka Seder ka gjak ka zemer ka guxim ka rezistence jo Si ky peder I fliqur sa I perket rraces tone kudo shkon kan rrespekt te veçant se na I njofin koken rrofshing gangisterat dhe qaku shiptar..

  Përgjigju
 • One: 08/08/2020 22:30

  E kerkoi me ngulm dhe e gjeti. Rracizmi dhe ndenja e superioritetit e ben te sillet ashtu. Epo tani e di qe s’eshte me aq superior :)

  Përgjigju
 • Thanoja: 08/08/2020 21:55

  ai zeboja u permbajt shume. Shqipoja vet i ra i pari. Kur e keputi zeboja pastaj, pse rrinte si i dhjere. Ka menyra me i zgjidh problemet, merr policine e rregullohet puna

  Përgjigju
  • goni: 09/08/2020 00:54

   ca shqipo ai legen si gju si femra ... vet i hengei menderja dhe paci ja ktheu bukur

 • Sa mire: 08/08/2020 21:48

  Sa mire tu be o racist palc e trash, te lumt o djal qe e ule budallain!

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Mbrojtja e fëmijëve nga dhuna seksuale, përfaqësuesi i UNICEF: Të mbrojmë të miturit! Soreca: Abuzimi ndaj tyre është dështim i të gjithëve