Punime në rrjet, këto zona në Tiranë do të jenë nesër 8 orë pa drita

Foto ilustruese

Ditën e nesërme disa zona në Tiranë do të mbesin pa energji elektrike për 8 orë.

Me një njoftim për mediat, OSHEE bën me dije se energjia do të stakohet nga ora 09:00 deri në orën 17:00 si pasojë e punimeve që po kryhen në rrjet.

Për pasojë do të mbesin pjesërisht pa drita rruga “Besim Alla” dhe rruga “Shyqyri Brari”.

J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rritje pagash për mjekët, infermierët e mësuesit me 6% në vitin 2022, a është e mjaftueshme?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Gazetari i familjes Berisha sulmon Bashën për dosjen 'Toyota Yaris': Ke 8 thirrje nga prokuroria belge, pse nuk shkon të dëshmosh? Je gjobëvënës