Punime në rrjet, këto zona në Tiranë nuk do të kenë drita për disa orë ditën e nesërme

Foto ilustruese

Disa zona do të mbesin pa energji ditën e nesërme në Tiranë, si pasojë e punimeve që po kryhen në rrjet. OSHEE bën me dije se do të mbesin pa energji elektrike nga ora 09:00 deri në orën 15:00 pjesërisht fshati Picall dhe antenat e kompanive telefonike në kodër Picall

Nga ora 10:00 deri në orën 16:00 energjia do të shkëputet në rrugën “Irfan Tomini”. Ndërkohë nga ora 12:00 deri në orën 15:00, do të mbesë pa drita pjesërisht Rruga “Esat Mekuli” pranë ish-fushës së Aviacionit.

J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ulen në tryezë Rama e Basha për të diskutuar për vettingun e politikanëve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Helmimi masiv i qytetarëve në Krujë, PD kërkon të ndryshohet rendi i ditës në Kuvend, PS: Çështjet që diskutohen këtu nuk janë debate kafenesh! Mos e politizoni