Punimet në aeroportin e Kukësit, Rama publikon video nga kantieri

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me pamje nga aeroporti i Kukësit.

Ai ka publikuar në rrjetin e tij social pamje nga kantieri dhe punimet që vijojnë në aeroport.

Postimi i plotë:

Mirëmëngjes dhe me punën që vazhdon për përfundimin e Aeroportit të Ri Ndërkombëtar në Kukës, ju uroj një ditë të mbarë.

E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Një vit pandemi/ A mendoni se qeveria e ka menaxhuar mirë situaten e COVID-19?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

22 vjeçarja humbi betejën me COVID, Universiteti i Tiranës: U prenë në mes ëndrrat e saj, ishte me rezultate të larta