Puthja e papritur mes Amadeus dhe Rocio Munoz Morales në skenën e Sanremos (VIDEO)

Puthja e papritur mes Amadeus dhe Rocio Munoz Morales në skenën e Sanremos (VIDEO)

Puthja mes Amadeus dhe Rocio Munoz Morales

Një moment i papritur ndodhi natën e tretë të festivalit të Sanremos në Itali dhe kishte protagonistë Amadeus, Rocio Muñoz Morales dhe Massimo Ranieri. Aktorja spanjolle, bashkëshortja e Raoul Bova, ka nisur një përmbledhje mbi të gjitha gjërat që ka mësuar në këto dhjetë vite në Itali. 

Ndër këto edhe përshëndetja italiane: shtrëngimi i duarve plus puthja e dyfishtë që shpesh çon në momente sikleti kur kokat shkojnë në të njëjtin drejtim. Pikërisht ajo që ndodhi në skenën e Ariston mes Amadeus dhe Rocio.

 

/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi