Sherr në Elbasan, qëllohet me thikë dhe sende të forta një 62-vjeçar

Foto ilustruese

ELBASAN-Një person është qëlluar dy herë me thikë dhe sende të tjera të forta pasditen e sotme në lagjen 'Syrja Dylgjeri' pas një sherri. I plagosuri është Enver Xhezairi 62-vjeç.

Ndërsa autori mësohet se është Myslym Leçaj. Pas debatit të fortë, Leçaj e qëlloi dy herë me thikë në trup 62-vjeçarin dhe më pas me sende të forta duke e lënë të plagosur. 

Gazetari i Report Tv në Elbasan, Aldo Kozarja raporton se i plagosuri është dërguar në spital, ku po merr mjekim, ndërsa policia ka nisur hetimet për të arrestuar autorin dhe zbuluar shkakun e ngjarjes.

d.ba./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Koronavirusi prek Italinë/ A ndiheni të rrezikuar dhe besoni se Shqipëria ka marrë masat parandaluese?

Komento

Komente

  • Kafsha: 15/09/2019 19:29

    Neandërtalizëm primitiv fshataresk! Psiqatria e Elbasanit eshte e paparë!

    Përgjigju