Terrorizoi Thethin duke qëlluar me kallashnikov, kapet 24-vjeçari, me pranga në duar tregon armën e zjarrit

THETH- Një 24-vjeçar është arrestuar nga policia për shkak se mbrëmjen e djeshme ka qëlluar me breshëri kallashnikovi në ajër duke shkaktuar panik tek banorët dhe turistët që ndodheshin në zonë.

Së bashku me 24-vjeçarin K.H që ishte banues po në Theth, policia ka sekuestruar edhe armën e zjarrit automatike të cilën autori e kishte hedhur në një shkurre për ta fshehur. Ka qenë vetë 24-vjeçari i cili me pranga në duar ka treguar vendin ku kishte hedhur armën me të cilën qëlloi në ajër. 

Për arrestimin e tij kanë ndihmuar edhe banorët e zonës, ndërkohë i riu do të akuzohet për armëmbajtje pa leje dhe prishje të qetësisë publike.


 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se do të zbatohet kodi etik nga ministrat e kabinetit Rama 3?

Komento

Komente

 • Turisti: 25/08/2019 17:10

  Pa problem se vitin tjeter edhe ne turistet do vijme me antiplumba dhe te armatosur deri ne dhembe.

  Përgjigju
 • Vicidoli: 25/08/2019 16:06

  Reniforme Birisha na beni me arme

  Përgjigju
 • Thethjani: 25/08/2019 14:32

  Si duket ja ka marrur klientet komshija,s'cfar ti boj komshis terrorizon turistet,vitin tjeter ska turist me keto hale njerzish.

  Përgjigju
 • www.youngtribune.com: 25/08/2019 13:45

  Keshtu festohet ne Theth kur merr vesh lajmin se nga visi ka lindur djale !!!

  Përgjigju
 • Fredi: 25/08/2019 12:35

  Pra eshte i semure psiqik sepse të qellosh në ajer në nje qetesi të tillë siç eshte Thethi, eshte e vetmja arsye per te qellluar . Psiqizmi eshte shtuar keta 30 vite. Dhe kur semundjeve psiqike u shtohet dhe injoranca e karakterit të individit, atehere e keqja eshte në shkallë më të madhe!

  Përgjigju
  • Ali: 25/08/2019 17:13

   E keqia vella jo në shkallë të madhe. Por ka arritur kulmin..ska më këthim mbrapsht...

 • Ariu: 25/08/2019 12:31

  Doli dhe ky Mihaleje nga veriu, qënkan tromaksur të huajt, se ne se kemi problem na duken si fishekzjare martese fshatarësh..

  Përgjigju
 • birce: 25/08/2019 12:30

  O derr... malou perse i terorizon turistet ata vine qe ti te pasuruhesh dhe te qytetrohesh....

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Braçe nxjerr pamjet e rrezikshme të dy punëtorëve në maj të vinçit në Tiranë dhe reagon i alarmuar: Kaq pak vlen jeta e njeriut