"The Amazing Spiderman 2" në kinema Imperial

"The Amazing Spiderman 2" në kinema Imperial
Në kinema “Imeperial” do të keni mundësi të ndiqni gjatë ditëve të fundjavës prodhimin kinematografik “The Amazing Spider Man 2” në orarët 15:30, 18:00.
 

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)