"The Other Woman" në kinema Imperial

"The Other Woman" në kinema Imperial
Në kinema “Imperial” në Sheraton prodhimi kinematografik “The other Woman” në oraret 18:00 dhe  22:30.

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve