Qytetarja dhunon mjeken dhe infermieren e poliklinikës së Fierit, shpallet në kërkim 28-vjeçarja

Një 28-vjeçare ka dhunuar një mjeke dhe një infermiere në poliklinikën mjekësore të qytetit të Fierit. Ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta, ndërsa 28-vjeçarja është shpallur në kërkim.

28-vjeçarja Viola Selimaj, banuese në Levan, Fier, për motive të dobëta ka goditur mjeken Erjola Minjo dhe infermieren Erinda Shuli në poliklinikën mjekësore të qytetit të Fierit.

Nuk dihen ende detaje nga ngjarja që e shtynë të renë të dhunonte mjeken dhe infermieren.

I.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • asdfg: 29/10/2021 13:53

  te gjith infermieret edhe mjeket duhen RRAHUR se jan njerez shum ordiner nuk te prekin me dor po nuk dhe paret.vajza qe ka goditur e pershendes po nuk e di i ka rrahur mir ato infermjeret rrugace a jo.

  Përgjigju
 • fieri: 29/10/2021 12:53

  Fajtore jane dhe mjeku me infemieren qe nuk dine te komunikojne me pacientet

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet që Basha e Berisha të garojnë me kandidatë të përbashkët në zgjedhjet e pjesshme vendore?×

Lajmi i fundit

John

Dritan Hila: Duka nuk është viktimë e politikës, por e babëzisë së tij