Radhë dhe fluks për abone studenti! Bashkia për Report Tv: Do e marrin të gjithë studentët, sportelet do të punojnë me orare të zgjatura

Të gjithë studentët do të kenë mundësinë të pajisen me abone pasi sasia e tyre është e planifikuar që të plotësoje të gjitha kërkesat.

Në pikat e tregtimit të aboneve këtë të premte është vërejtur radhë dhe fluks të studentëve që nxitojnë ta tërheqin. Por në një reagim për Report Tv Bashkia e Tiranës sqaron se pikat e shpërndarjes do qëndrojnë te hapura me orare te zgjatura deri ne pajisjen dhe plotësimin e të gjithë studentëve me abone studenti që jepet falas.

Studentët duhet të kenë me vete kartën e studentit gjatë paraqitjes në pikat e shpërndarjes dhe në çdo moment do të mund të pajisen me abone.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestohet Dako, Po i përmbush SPAK pritshmëritë në luftën ndaj korrupsionit?×

Lajmi i fundit

Shkatërrimi i digës në Ukrainë/ Kina: Jemi shumë të shqetësuar për dëmin

Shkatërrimi i digës në Ukrainë/ Kina: Jemi shumë të shqetësuar për dëmin