Rama do të shpallet Non Grata nga SHBA? Basha zbulon ku bazohet për këtë deklaratë

 

Lulzim Basha është shprehur se nuk ka asnjë informacion se Edi Rama do të shpallet Non Grata, por këtë e thotë për shkak të sjelljes së tij.

" S'kam informacion që ndjekur standardet e transparentet, meritojnë të shpallen Non Grata, po sillet si dikush që prite të shpallet Non Grata. Ndaj është në krah të dikur që është shpallur Non Grata, sic është Tom Doshi dhe Berisha", tha Basha.


Lajmi kryesor:

Fation Dauti shkelm derës së selisë, Basha: Të arrestohet! Berisha po zbrazet dhunshëm në PD me kriminelë! Gati për çdo skenar, edhe për ushtarët e Metës! Rama po pret të shpallet 'non grata'


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Debati në PD, a duhet të kenë kandidatë në 61 bashki më 14 maj?×

Lajmi i fundit

Zbardhen emrat e kandidatëve për qarkun e Elbasanit, socialistët rikonfirmojnë pjesën më të madhe të emrave

Zbardhen emrat e kandidatëve për qarkun e Elbasanit, socialistët rikonfirmojnë pjesën më të madhe të emrave