Rama ‘i fiksuar’ pas Fifit, publikon pamjet si nëpër kartolina të Valbonës me këngën e saj! Reagon edhe Flori Mumajesi: Bllok kush shpërthen në komente pa lidhje (VIDEO)

Kënga që mori gjithë vëmendjen në rrjet pas daljes së këngëtares Fifi, e shkruar brenda shtëpisë së Big Brother, duket se i ka pëlqyer edhe kryeministrit Edi Rama.

Kreu i qeverisë mëngjesin e kësaj të marte, ka publikuar pamje nga Valbona, e cila ishte zbukuruar si nëpr kartolina nga dëbora, që e kishte mbulura. Video ishte shoqëruar me këngën dhe projektin më të ri të Fifit ‘Diell’.

‘Valbona magjike!’ shkruan Rama. Në lidhje me video ka reaguar edhe këngëtarja Fifi, e cila shkruan se është pa fjalë, dhe e ka ripostuar në rrjetin e saj sociale.

Postimi i Fifit

Ndërkaq edhe Flori Mumajesi, kompozitori i këngës, ka ndarë videon e publikuar nga kryeministri Edi Rama në Instagram.

Flori se do të bllokojë të gjithë ata që shpërthejnë në komente pa lidhje, ndërkohë që u bën thirrje dëgjuesve ta shijojnë.

“Bllok e ka kush fillon e shperthen ne komente pa lidhje ne profilin tim! Besoj do e kem mirëkuptimin tuaj. Ketu nuk jemi ne forume politike te asnje partie dhe te asnje programi televiziv. Shijoni pamjen dhe sigurisht kengen”, ka shkruar Mumajesi përkrah postimit.

M.Q.//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kush ka mbajtur qëndrimin më të saktë rreth situatës në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Shqiptari tregon momentet e tmerrit kur autobusi ra nga mbikalimi në Itali: Askush nuk më ndihmoi, nëse do ndodhte, të tjerë do të ishin shpëtuar

Shqiptari tregon momentet e tmerrit kur autobusi ra nga mbikalimi në Itali: Askush nuk më ndihmoi, nëse do ndodhte, të tjerë do të ishin shpëtuar