POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Shqipëria mund Izraelin, De Biasi dhe Meta bëjnë shqiponjën (FOTO)

Ilir Meta dhe Gianni De Biasi

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka postuar një foto me tifozin më special të Kombëtares Shqiptare, Gianni De Biasi.

Ish-trajneri i Kombëtares ka pozuar me presidentin Meta duke bërë me duar shenjës e shqiponjës, simbol të Shqipërisë.

Në ndeshjen e luajtur ditën e sotme në ‘Elbasan Arena’, Shqipëria ka fitur 1:0 me gol të Taulant Xhakës. Falë kësaj ndeshjeje, Shqipëria merr 3 pikët e para në Ligën e Kombeve.

ke.mu.
Komento