Rama në një bujtinë në Libohovë, batuta me nusen e familjes: Me vjehrrën mirë shkoni?

Kryeministri Edi Rama ishte sot i pranishëm në Libohovë, ku zhvilloi një vizitë në një bujtinë, e para e hapur për turistët në zonë. Gjatë bashkëbisedimit me pronarët e bujtinës, Rama nuk la as batutat.  

“Me vjehrrën mirë shkoni?”, e pyeti Rama nusen e shtëpisë, teksa ajo iu përgjigj: “Super, më mirë se mund ta mendoni”.


Lajmi kryesor:

Aksi që lidh Tepelenën me Vlorën hapet në shtator, Rama iu paraprin kritikëve: Rruga e ngushtë? Kështu janë në të gjithë Europën


J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Takimi i 7 mes dy qeverive Shqipëri-Kosovë dhe 16 marrëveshjet e nënshkruara i konsideroni:×

Lajmi i fundit

John

Rruga e Arbrit dhe ura më të lartë në Ballkan hapet në 29 nëntor! Ministrja: Mjetet të ecin me kujdes