Rama: Nga 20 prilli çdokush mund të udhëtojë pa viza drejt Emirateve të Bashkuara

Rama: Nga 20 prilli çdokush mund të udhëtojë pa viza drejt Emirateve të Bashkuara

Nga 20 prilli çdokush mund të udhëtojë pa viza drejt Emirateve të Bashkuara Arabe.

Datën e ka bërë të ditur kryeministri Edi Rama në një postim në rrjetet sociale, ndërsa marrëveshja u nënshkrua në muajin shkurt për të udhëtuar drejt Emirateve të Bashkuara pa viza.

M.Q./SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Iris: 21/03/2023 01:23

  Tani te gjithe gangot dhe te gjithe <<V.I.P>> do te shkojne si ne shtepine e tyre,harruam dhe <<Vipeshat>> e BBV qe i presin sheiket me limuzina.

  Përgjigju
 • Ben: 20/03/2023 19:20

  ahaha tani te gjith ata me mjekrra e pantallona treçerekshe o burra ne Arabi te byrazeret.

  Përgjigju
 • Ndërgjegjja: 20/03/2023 19:06

  Çna the more,çna the.....? Haber akshamì,ne Kobferencen Islamike na futur ajotollah Salihu Shelqeres ortej.... pupupu la koqen e namit ky i nderkryeri.

  Përgjigju
 • Luljeta: 20/03/2023 18:22

  Kujtuam se i hoqe me SHBA...

  Përgjigju
 • Kanada Zelande Re: 20/03/2023 18:03

  Hiq vizat me Japoni Kanada Korene e Jugut se nuk iken njeri ne keto vende emiratet etj

  Përgjigju
  • timo: 23/03/2023 12:34

   me korene ske vize per qendrim 30 ditor ....

 • Joni: 20/03/2023 18:00

  Nje lajm shum i mire per njerzit qe duan te udhetijn ne kete vend

  Përgjigju
 • Dori: 20/03/2023 17:58

  Kenaqesi e madhe per te gjithe ne

  Përgjigju
 • Toni: 20/03/2023 17:51

  Po kush ka leke te shkoje atje o gjatosh. Vetem ti e ministrat e tu hajdute.

  Përgjigju
 • Alessia: 20/03/2023 17:31

  Lajm shume pozitiv ky per vendin tone,shpresoj qe te shtohen akoma edhe me shume ne te ardhmen.

  Përgjigju
 • Olsi: 20/03/2023 17:30

  Shume lajm i mire ky per vendin tone,urime

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Apeli i la pa Vulë, Çollaku del nga ‘rreshti’ Basha: Jam deputet i PD, nuk e lë partinë edhe pse jam kundër Berishës

Apeli i la pa Vulë, Çollaku del nga ‘rreshti’ Basha: Jam deputet i PD, nuk e lë partinë edhe pse jam kundër Berishës