Rama, një kafe i vetmuar
para darkës me kandidatët

Rama, një kafe i vetmuar<br />para darkës me kandidatët
Sikurse ndodh në çdo takim apo aktivitet ku ai merr pjesë, Kryeministri Edi Rama ishte i përpiktë në darën e sotme me kandidatët për deputetë të Partisë Socialiste dhe mbërriti në orën 19:00 në restorantin Xibraku në perfieri të Tiranës.

Ajo që ra në sy pak përpara nisjes së darkes, ishte fakti që shefi i qeverisë preferoi të konsumonte një kafe i vetëm, në hyrje të restorantit. 

Kryeministri Rama u fokusua nga kamerat teksa firmoste diçka në tavolinë, e pasi bëri disa telefonata, konsumoi një kafe të shpejtë dhe u fut në ambientet e brendshme të restorantit.

rama

rama
(Rama teksa pinte vetëm kafen)

Redaksia Online
(B.K/Shqiptarja.com)

 

  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Përballja e të penduarit të drejtësisë Luftar Reçi me grupin e Emiljano Shullazit do të bëhet me dyer të mbyllura! Avokatja: Jo më 'publicitet'

Përballja e të penduarit të drejtësisë Luftar Reçi me grupin e Emiljano Shullazit do të bëhet me dyer të mbyllura! Avokatja: Jo më 'publicitet'