Rama: Nuk është Game of Thrones, por Kalaja e Beratit

Kalaja e Beratit

Kryeministri Edi Rama ka publikuar nja video nga Kalaja e Beratit gjatë orëve të mbrëmjes ku vihet re se në të është realizuar një projekt për ndriçimin artistik. Në Kalanë e Beratit është vendosur ndriçim në të gjithë hapësirën e saj duke e bërë të duket edhe më e bukur dhe e madhërisht nga sa është. Rama madje bën një krahasim me kalatë që ishin pjesë e serialit më të ndjekur dhe pëlqyer Game of Thrones.

"Nuk është Game of Thrones, po Kalaja e Beratit pas përfundimit të projektit të ndriçimit artistik", shkruan Rama.

 

I.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Shifrat e të infektuarve dhe të vdekurve nga Covid-19 mbeten të larta! Çfarë masash duhen të marrin ekspertët?

Komento

Komente

 • Edi: 23/02/2021 21:50

  Te fal miku, sa aeroport, sa neper lagje, sa me Doshin dhe me Frroket, sa ne TV e rrjete sociale, nuk harron qershine mbi torte: foto-videon e radhes. Ec aty plako se po u ben zbor te gjitheve. Do tia kalosh edhe Mehmetit per karrigen e Kryeministrit.

  Përgjigju
 • Go-ahead: 23/02/2021 21:46

  Fillimi i mbarë ,gjysma e punës!Ed Rama,je nr.1(One)!

  Përgjigju
 • vjosa: 23/02/2021 20:05

  KALATE NE SHQIPERI O RAMA NUK DUAN VETEM NDRICIM,,POR DUHEN DHE TE MIREMBAHEN ME LLAC E BETON...

  Përgjigju
  • Italia: 23/02/2021 21:29

   Te lashtet e qanin betonin×

Lajmi i fundit

John

Marrin flakë në ecje makina në Krujë dhe në Durrës! Shkak defekti teknik