Rama: PD bën kongres, qeveria sheh punët e saj

TIRANE-Kryeministri Edi Rama reagoi sot lidhur me Kuvendin e Partisë Demokratike. Në një status në "Facebook' Rama shkruan se në kohën që PD bën kongres, qeveria po shikon punën e saj, ndryshe nga koha kur PS ishte në opozitë."Ja dhe nje shembull i ndryshimit real: Kur bënim kongres në opozitë qeveria na gjuante me baltë, sot PD bën kongres qeveria sheh punet e saj"- shkruan kryeministri Rama. /ATSH/

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

FOTO/ Ky është Aqif Konesha, biznesmeni që mori 3 milionë euro tender nga Lefter Alla