Rama për përplasjet në PD: Shqyerjet e dyerve me shqelma me kriminelë nuk kanë lidhje me të ardhmen e Shqipërisë

Kryeministri Edi Rama, teksa ka prezantuar nismën Këshillimi Kombëtar për Shqipërinë ka thumbuar edhe përplasjen e brendshme në PD, mes Lulzim Bashës e Sali Berishës.

‘Lufta për pushtet beteja për bravat, çelsa, shqyerjet e dyerve me shqelma me kriminel këto nuk kanë lidhje me të ardhmen e Shqipërisë.’- tha Rama.


Lajmi kryesor:

Rama: Kuvendim popullor për vendimet strategjike! Pyesim shqiptarët për integrimin në BE, 'Ballkanin e Hapur', legalizimin e kanabisit etj! Basha: Propagandë për t'iu fshehur skandaleve (VIDEO)


M.Q./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vizita e Presidenti Begaj në Kosovë, si i vlerësoni mesazhet dhe takimet që zhvilloi?×

Lajmi i fundit

8 ushtarë të tjerë rusë të dyshuar për krime lufte në Bucha, plaçkitën shtëpitë e braktisura

8 ushtarë të tjerë rusë të dyshuar për krime lufte në Bucha, plaçkitën shtëpitë e braktisura