Rama publikon video nga punimet në rrugën e Arbrit: Për ata që thonë se është investuar vetëm në jug (VIDEO)

TIRANË- Rruga e Arbrit ka qenë në vëmendje të kryeministrit Edi Rama mëngjesin e kësaj të enjteje. Kreu i qeverisë, me anë të këtij investimi, ka zgjedhur që t'u kthejë një përgjigje të gjithë atyre që e akuzojnë se e ka lënë në harresë veriun e vendit.

"Mirëmëngjes dhe me këtë vështrim mbi Rrugën e Arbërit, ku shijohet edhe cilësia e një projekti të konceptuar me synimin për ta harmonizuar sa më shumë me natyrën, ndërhyrjen e thellë përgjatë një peizazhi fantastik natyror, ju uroj një ditë të mbarë të gjithëve, e sidomos në këtë rast, disa miqve këtu që nuk e di pse, po kur shohin investimet në Jug shkruajnë se nuk qenka investuar në Veri", shkruan Rama, teksa bashkangjitur ka publikuar edhe video nga punimet në këtë rrugë.

B.K./b.ha./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Klubet paralajmërojnë protesta! A jeni dakord me vendimin e Ligës së Futbollit për të përshkallëzuar bojkotin?

Komento

Komente

 • nik: 06/08/2020 18:04

  Bravo edi rama drejt mandatit te 3

  Përgjigju
 • Dik: 06/08/2020 09:45

  Leje mos e thuaj se duket vetë se është shumë "cilësore"! Edhe në lumë e kanë bërë me kthesa dhe valëzime siç ju ka ardhur për mbarë eskavatorëve.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Kreu i sindikatës: Naftëtarët kanë shfaqur problemet e para! Disa janë me sëmundje kronike