Rama rikujton kohën si kryebashkiak dhe nxjerr videon nga Tirana: Kënaqësi kur kujtoj se kur i mbollëm pemët ishin pak më të larta se unë

Kreu i qeverisë, Edi Rama ka rikujtuar periudhën kur dikur drejtonte kryeqytetin, teksa ka ndarë një video në një nga rrugët kryesore të Tiranës.

Në video shihet gjelbërimi nga pemët, për të cilat Rama thotë, se është kënaqësi t’i shohësh, kur kujton se kur u mbollën ishin pak më të larta se ai edhe pse nuk është i shkurtër.

‘Mirëmëngjesi kënaqësi kur kujtoj se kur i mbollëm ishin pak më të lartë se unë edhe pse i shkurtër nuk isha!’- shkruan Rama.

 

M.Q./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A bënë zgjedhjen e duhur demokratët duke konfirmuar Lulzim Bashën në krye të PD-së?

Komento

Komente

  • koto: 10/05/2021 08:24

    Bravo! Po Durresin pse Qeros?????

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Skënder Minxhozi: Fitoi humbja!