Rama takim me aleatët për
reformë zgjedhore e 21 janarin

Rama takim me aleatët për<br />reformë zgjedhore e 21 janarin
TIRANE- Kryetari i Partisë Socialiste zhvillon sot në mesditë një takim me aleatët e Partisë Socialiste. Takimi pritet të zhvillohet në selinë rozë, dhe aleatët e vegjël pritet ti përcjellin Edi Ramës propozimet e tyre për reformën zgjedhore. Temë diskutimi pritet të jetë dhe ceremonia homazh që do të zhvillohet më 21 janar për nder të 4 protestuesve të vrarë në demonstratën para bulevardit “Dëshmorët e Kombit”
(sg/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan