Rama: Topalli ishte kundërshtare, Flamur Noka hu gardhi

Rama: Topalli ishte kundërshtare, Flamur Noka hu gardhi

1556295379_1556293839Sequence0100152522Still017.jpg
Rama gjatë takimit në Shkodër bëri një paralelizëm mes Jozefina Topallit dhe Flamur Nokës që është caktuar nga PD-ja për udhëheqjen e aksionit opozitar në veri. E ndërsa vlerësoi Topallin si kundërshtare, ai tha se Flamur Noka është një hu gardhi. "Jozefina Topallin ne e kemi pasur kundërshtare. Ajo nuk i ka kursyer fjalët në drejtimin tim, por me thënë të drejtën, kur përballesh me Jozefinën të paktën ke përpara kundërshtar, por kur përballesh me Falmur Nokën ke përpara një hu që nuk ka fermer që e përdor për gardhin e vet. Mund të ketë shumë fermerë demokratë që mund ti shkojnë prapa Flamurit, por po ti thuash e merr dot për hu për gardhin tënd, nuk e merr, nuk e merr sepse i rrëzon gardhin" tha Rama.


Lajmi kryesor:

Rama: Shkodrën do ta fitojë PS-ja dhe do ta bëjmë si Vlora, kush pengon zgjedhjet shkon në kokërr të burgut


  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve