Rama zbulon mesazhet që i erdhën në celular pasi bëri vaksinën anti-COVID

Kryeministri Edi Rama ka zbuluar mesazhet që i kanë ardhur në celular pasi ka bërë vaksinën anti-COVID.

“Më vinin mesazhe ‘hë mirë je’, ‘mirë je’”, tha Rama.


Lajmi kryesor:

Manastirliu: Do të nisë menjëherë vaksinimi anti-COVID i të moshuarve në azile, do alternohen me mjekët! Rama monitoron ditën e dytë (VIDEO)


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Cilët janë shkaktarët kryesorë të aksidenteve rrugore?×

Lajmi i fundit

John

Rreziku i 25 prillit, rreth 1 milion votues pa karta identiteti! Ademi dhe Leli-qytetarëve: Aplikoni! Doracaj: Emigratët, 2500 kërkesa për deklarim vendbanimi