Ray J mohon kasetën erotike me Whitney-n

Ray J mohon kasetën erotike me Whitney-n
Prej kohësh në media qarkullojnë thashetheme mbi ekzistencën e një video erotike dhe fotografive nudo të divës së muzikës, Whitney Houston e cila ndërroi jetë pak kohë më parë . Ray J, ish i dashuri i saj, i cili është vënë në qëndër të medias ka bërë së fundmi një deklaratë.
Ai ka përgënjeshtruar të gjitha thashethemet mbi ekzistencën e këtyre materialeve.
Ray J ka qenë ish i dashuri i Kim Kardashian, autori i kasetës famëkeqe erotike të ikonës së modës. Duke marrë shkas nga kjo, ai është akuzuar se po i bën presion familjarëve të këngëtares se do e prishë imazhin e saj nëse publikon materialet që posedon, e gjitha kjo në këmbim të një shume mjaft të majme parash.
SU/ Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Kryemadhi akuzon Ramën: Hedh vrer kundër meje për para me izraelitët! Më mirë të hapë dyert e inceneratorit të Tiranës! Pse fshihet?

Kryemadhi akuzon Ramën: Hedh vrer kundër meje për para me izraelitët! Më mirë të hapë dyert e inceneratorit të Tiranës! Pse fshihet?