Report Tv siguron foto, ja kush është 40-vjeçari që mbante peng fëmijët dhe qëllonte me kallashnikov

Report Tv siguron foto, ja kush është 40-vjeçari që mbante peng fëmijët dhe qëllonte me kallashnikov

1715755654_aleksmarku.jpg

Ky është 40-vjeçari Aleks Marku që u arrestua nga RENEA pasi mbante peng fëmijët në një apartament me qira dhe qëllonte me kallashnikov.

Gazetari i Report Tv, Sokol Dema ka siguruar foton e 40-vjeçarit.


Lajmi kryesor:

Durrës/ Babai mbante peng 2 fëmijët e mitur dhe qëllonte me kallashnikov, nën efektin e drogës! Arrestohet pas negociatave me RENEA-n (VIDEO)


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A po jep rezultate lufta e SPAK ndaj grupeve kriminale?×

Lajmi i fundit

Lufta/ OKB: 800 mijë njerëz po largohen nga Rafah

Lufta/ OKB: 800 mijë njerëz po largohen nga Rafah