Report Tv sjell foton, kjo është anija ku ishte fshehur kokaina, u ankorua dje në Portin e Durrësit

Report Tv sjell foton, kjo është anija ku ishte fshehur kokaina, u ankorua dje në Portin e Durrësit

1652771601_97c8a2c025b44580ac566d810fc74215.jpg

Report Tv ka siguruar foton e anijes në të cilën ishte fshehur droga. Anija "Unistream" ishte me flamur të Antigua Barbuda nga Ishujt Karaibe dhe vinte nga Kolumbia, në të cilën kishte një ngarkesë prej 6500 ton qymyrë.


Lajmi kryesor:

Trafikantët 'braktisin' bananet, drogë me anije qymyri! Kapen mbi 60 kg kokainë (53 pako) në portin e Durrësit, vinte nga Kolumbia! Policia shqiptare u njoftua nga partnerët


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

KAS e rrëzoi sërish, Berisha: Merr urdhra nga Edi Rama

KAS e rrëzoi sërish, Berisha: Merr urdhra nga Edi Rama