Report Tv sjell pamjet, ky është Call Center që ishte kthyer në 'strofull' mashtrimi

 

Report Tv ka qenë ditën e sotme në ambientet e Call Center RG Capital në Tiranë ku u arrestuan 35 persona për mashtrim, i cili ndodhet në katin e nëndheshëm të një pallati pranë 'Myslym Shyrit'. Call Centre është aktualisht i mbyllur, por dritat janë ndezur dhe nga ku mund të shihen edhe pajisjet brenda.


Lajmi kryesor:

Mashtroi mbi 2 mijë të huaj nga Franca, Italia e Gjermania, duke i vjedhur miliona euro, prangoset bosi izraelit i 'Call Center-it' në Tiranë! 35 të arrestuar të tjerë


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Me foton e Mahsa Aminit në duar protestoi kundër presidentit iranian, ambasadori izraelit: Nuk do të pranoj hipokrizinë e OKB-së

VIDEO/ Me foton e Mahsa Aminit në duar protestoi kundër presidentit iranian, ambasadori izraelit: Nuk do të pranoj hipokrizinë e OKB-së