Report TV zbardh emrat, kush janë 28 të arrestuarit e përfshirë në trafikun ndërkombëtar të drogës

Report TV zbardh emrat, kush janë 28 të arrestuarit e përfshirë në trafikun ndërkombëtar të drogës

Report Tv ka zbardhur emrat e personave të përfshirë në trafikun e drogës të cilët u vunë në pranga në kuadër të mega-operacionit ‘Shpirti’.

Në arrest me burg janë lënë:

 • Aleks Memaj
 • Jovan Memaj
 • Aleksandër Neço
 • Shkëlzen Kamberi
 • Benard Tahiraj
 • Mereglen Çaçi
 • Erind Hysomenaj
 • Klajdi Ademi
 • Toni Kushi
 • Erion Hoxhara
 • Çezar Gjomemo
 • Sajmir Kurti
 • Malton Lleshi 
 • Shkëlzen Daci
 • Eltion Bregasi
 • Paul (Agustin) Deda
 • Hekuran Marku
 • Hamid Seferi
 • Leonidha Sejdiaj
 • Ilir Gaba
 • Geri Zylyftari
 • Erlind Zylyfttari 
 • Artan Zylyftari
 • Festim Lela

Arrest Shtëpie

 • Luan Zylyftari
 • Artur Krasniqi
 • Ilirjan Balla
 • Maksim Sota


Lajmi kryesor:

4 'të penduar' zbërthejnë organizatën e trafikut të drogës, drejtohej nga familje mafioze në Vlorë e Kavajë! SPAK 38 urdhër-arreste, mes tyre prokurorë, zyrtarë policie dhe ish-shoqërues të Tahirit! Report Tv zbardh 28 emrat


M.Q./K.T./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të ketë një Paketë të dytë të Rezistencës Sociale?×

Lajmi i fundit

John

22-vjeçari humbi jetën nga moti i keq, Zhupa: Ishte i pari në fushatën e PD, iku deri sa numëroi votën e fundit! Do të mbaj mend gjithmonë të qeshur