Reshje shiu në të gjithë vendin, parashikimi i motit për sot

Reshje shiu në të gjithë vendin, parashikimi i motit për sot

Moti do të jetë me vranësira dhe reshje shiu me intensitet mesatar në të gjithë vendin.

Temperaturat minimale do të luhaten 5-12 gradë, temperaturat maksimale do të jenë me rënie 11-13°C në veri, 17-19°C në zonën e ulët dhe bregdet.

Era do të jetë me drejtim Jug-Lindje me shpejtësi 10-15 m/sek dhe dallgëzim të forcës 5 ballë në det të hapur.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Debati për ish-agjentin e FBI, sipas jush kush ka të drejtë?×

Lajmi i fundit

Gafa e Kumbullës i hapi rrugën eliminimit të Romës, në Itali 'kryqëzojnë' shqiptarin

Gafa e Kumbullës i hapi rrugën eliminimit të Romës, në Itali 'kryqëzojnë' shqiptarin