Reshje të dendura shiu, disa zona në Tiranë mbesin pa drita

Për shkak të motit të keq edhe në kryeqytet ka shkëputje të energjisë elektrike. Mësohet se disa zona, siç është lagjja "Ali Demi", Tregu Elektrik apo në rrugën "Mihal Grameno" kanë mbetur pa drita.


Lajmi kryesor:

Problematika nga reshjet e shiut, disa zona në Tiranë dhe Daullasi i Fierit pa energji! Përmbyten rrugët në Gjirokastër! Anulohet koncerti për Pavarësinë në Vlorë


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A po dështon zgjedhja e Presidentit me konsensus?×

Lajmi i fundit

John

Fitoi zgjedhjet për kreun e PD, Berisha në ‘delir’: Ndodhi mrekullia e shekullit të 21