Reshje të pakta shiu, parashikimi i motit për sot

Reshje të pakta shiu, parashikimi i motit për sot

Foto ilustruese

Moti do te jetë me vranësira dhe reshje shiu të pakta në zonën qendrore. Pasdite do të kemi më tepër kthjellime dhe vranësira.

Temperaturat minimale do të luhaten 4-10 gradë, temperaturat maksimale do të jenë 9-12°C në veri, 16-17°C në zonën e ulët dhe bregdet.

Era do të jetë me drejtim Veri-Lindje me shpejtësi 8-10 m/sek dhe dallgëzim të forcës 4 ballë në det të hapur.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Berisha e Meta do e arrijnë qëllimin me protestën e 6 dhjetorit×

Lajmi i fundit

3 misione diplomatike ukrainase marrin letra kërcënuese me bojë të kuqe, reagon Kuleba

3 misione diplomatike ukrainase marrin letra kërcënuese me bojë të kuqe, reagon Kuleba