Reshje të pakta shiu, parashikimi i motit për sot

Reshje të pakta shiu, parashikimi i motit për sot

Moti do te jetë me vranësira mesatare deri të dendura dhe reshje të pakta shiu në zonën jugperëndimore dhe reshje bore në zonat malore.

Temperaturat minimale do të luhaten 3 - 10 gradë, temperaturat maksimale do të jenë 7 -10°C në veri  13-16°C në zonën e ulët dhe bregdet.

Era do të jetë me drejtim Veri-Lindje me shpejtësi 10-15 m/sek dhe dallgëzim të forcës 4-5 ballë në det të hapur.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Debati për ish-agjentin e FBI, sipas jush kush ka të drejtë?×

Lajmi i fundit

Me pistoletë brenda në restorant, policia arreston 47 vjeçarin e përfshirë në krimin e organizuar në Shkodër! Tentoi të arratisej me vrap (EMRI)

Me pistoletë brenda në restorant, policia arreston 47 vjeçarin e përfshirë në krimin e organizuar në Shkodër! Tentoi të arratisej me vrap (EMRI)