VIDEO/ Reshjet e dëborës, fshatrat turistikë të Librazhdit mbulohen nga ‘velloja e bardhë’

Temperaturat e ulëta kanë sjellë reshje dëbore dhe në fshatrat turistik të Librazhdit, në Steblevë, Fushë-Studen.

Siç shihet nga pamjet që Report Tv ka siguruar petku i borës jep një pamje ndryshe këtyre zonave të cilat frekuentohen dhe nga shumë turistë.

Ditën e sotme ka pasur ulje temperaturash dhe në disa zona të vendit kanë nisur reshjet e dëborës.

 


Lajmi kryesor:

Reshjet e dëborës bllokojnë 400 mjete në Qafë Murriz dhe aksin Peshkopi - Maqellarë! Evakuohen 50 pasagjerë! Dibra pa drita (VIDEO)


SI.E./E.H/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi miraton ndërtime strategjike në zonat e mbrojtura, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Renditja e UEFA-s/ Italia kërkon pesë skuadra në Champions League, vendimtare sfidat e Romës dhe Milanit

Renditja e UEFA-s/ Italia kërkon pesë skuadra në Champions League, vendimtare sfidat e Romës dhe Milanit