Reshjet e dendura të dëborës në Kosovë dhe Mal të Zi, mbyllet një pikë kufitare

Reshjet e dendura të dëborës në Kosovë dhe Mal të Zi, mbyllet një pikë kufitare

Foto ilustruese

Reshjet e dendura të dëborës të rëna gjatë natës në Kosovë dhe Mal të Zi kanë bërë që të mbyllet përkohësisht Pika e Kalimit kufitar në Kullë. Lajmi është konfirmuar nga Qendra Kombëtare për Menaxhim Kufitar.

Ndërkohë, Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se priten reshje të borës në zona të larta malore. 

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Prokurori i Gjykatës Ndërkombëtare Penale i drejtohet Putinit: Nëse donit të mbronit fëmijët, kthejini në Ukrainë

Prokurori i Gjykatës Ndërkombëtare Penale i drejtohet Putinit: Nëse donit të mbronit fëmijët, kthejini në Ukrainë