Rihanna shtatzënë për herë të dytë, performon live në skenën e Super Bowl

Fituesja nëntë herë e çmimit Grammy, Rihanna, ka konfirmuar se është shtatzënë me fëmijën e saj të dytë, pasi i befasoi ndjekësit më një rikthimi të saj të shumëpritur në Super Bowl 57 të dielën.

34-vjeçarja, e cila solli në jetë fëmijën e saj të parë vetëm nëntë muaj më parë, trazoi në rrjetet sociale ndërsa doli në skenë dhe fërkoi barkun e saj para një publikuprej miliona njerëzve në Stadiumin State Farm në Glendale. Një përfaqësues i yllit konfirmoi lajmin për fëmijën menjëherë pas përfundimit të performancës.

Kjo është hera e parë që ajo performon në televizion drejtpërdrejt që nga viti 2018, ku ajo iu bashkua DJ Khaled në skenë për të kënduar Ëild Thoughts në Grammy Aëards.

Rihanna e filloi shfaqjen teksa performoi këngën e saj B**** Better Have My Money. Ajo ishte e veshur me një jumpsuit të të kuqe dhe i dukej barku i rrumbullakosur.

F.D/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Kroacisë sfida e dytë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Taksa për profesionistët e lira, Tabaku: Antikushtetuese, qeveria socialiste ka ndryshuar 23 herë ligjin

Taksa për profesionistët e lira, Tabaku: Antikushtetuese, qeveria socialiste ka ndryshuar 23 herë ligjin