Rihanna.. wow sa sexy

Rihanna.. wow sa sexy
Këngëtarja nga ishujt Barbados, Rihanna duket shumë seksi në setin e ri fotografik. Ajo ka pozuar për “Esquire Magazine”, me të brendshme të zeza dhe duket shumë provokuese. Në të njëjtën kohë Rihanna ka thënë për revistën se ish anëtarja e jurisë së X Factor Cheryl Cole, është shumë e mirë dhe e talentuar. “ Oh Cheryl Cole është shumë “ e nxehtë”, dua të them shumë e bukur”, ka pohuar këngëtarja e hitit We found love. Ajo ka thenë gjithashtu se do të dëshironte që Cole, të ishte anëtare e talent shou-t, American Idol, që drejtohet nga portorikanja Jennifer Lopez.

Su/ Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve