Rikonstruksioni i kabinave, këto zona në Tiranë do të mbeten 6 orë pa energji elektrike nesër

Foto ilustruese

Zona pranë ish-tregut elektrik tek fusha "Ali Demi", rruga "Taulantja", rruga "Kole Popa" do të mbesin pa energji elektrike për 6 orë ditën e nesërme.

Kjo u bë me dije nga OSHEE, që njofton se energjisë elektrike do të ndërpritet gjatë intervalit kohor 09:00-15:00, për shkak të punimeve për rikontruksionin e kabinave.

"Në kuadër të investimit për rikonstruksionin e kabinave, nesër 17 qershor do të stakohet energjia gjatë intervalit kohor 09:00-15:00 në këto zona në Tiranë: Zona pranë ish-tregut elektrik tek fusha 'Ali Demi', rruga 'Taulantja', rruga 'Kole Popa'", njofton OSHEE.

J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e mbeshtesni nismen Ballkani i Hapur krijuar nga Shqipëria, Serbia dhe Maqedonia e Veriut?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Conference League/ Vllaznia eliminohet në turin e dytë, Ael Limasol e mposht edhe në Shkodër