Rikthehen reshjet e shiut, parashikimi i motit për ditën e sotme

Rikthehen reshjet e shiut, parashikimi i motit për ditën e sotme

Moti do të jetë me vranësira të dendura dhe reshje shiu me intensitet mesatar.

Temperaturat minimale do të luhaten 4- 10 grade, temperaturat maksimale parashikohen 13 - 14°C në veri , 14 -18°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jete me drejtim nga kuadrati i Jugut me shpejtësi 15-20 m/sek dhe dallgëzim të forcës 6-7 balle ne det te hapur .

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Kosova të pranojë propozimin e Ramës për Asociacionin?×

Lajmi i fundit

Adrian Bajrami: Kërkoj ekipin A, dëmtimin e kam kaluar

Adrian Bajrami: Kërkoj ekipin A, dëmtimin e kam kaluar