Rikthehet “Apartamenti 2 XL”

Rikthehet “Apartamenti 2 XL”
Pas përfundimit të spektaklit humoristik “Sketch Show do të rikthehet në 12 shkurt për publikun “Apartamenti 2XL”.
Djemtë e “The ShBLSH” dhe aktorët e tjerë protagonistë, pasi kanë fituar bastin me humorin ndryshe që servirën nëpërmjet “Sketch show”, do t’i rikthehen humorit në apartamentin e madh.
Regjisori Turjan Hyska premton për këtë sezon të ri të “Apartamentit 2 XL”, mjaft risi dhe surpriza.
Aktorët si Ermal Mamaqi, Julian Deda, Gentian Elezaj do të jenë përsëri e pjesë e këtij spektakli humoristik, por nuk do të mungojnë as aktorë të rinj.
Edhe në këtë sezon pritet që në “Apartament 2 XL”, të jenë të pranishëm edhe personazhe të ndryshëm nga fusha e politikës, artit etj.

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’