Romët: Kërkojmë punë dhe strehë për fëmijët tanë, institucionet të mbajnë premtimet që na dhanë

Romët: Kërkojmë punë dhe strehë për fëmijët tanë, institucionet të mbajnë premtimet që na dhanë

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan