VIDEO/ Roma shënon gol në 'Air Albania', 50 mijë tifozë romanistë shpërthejnë ovacionet në Stadiumin 'Olimpico' në Itali

Finalja e madhe Roma-Feynoord nuk po ndiqet me emocione vetëm në Air Albania pasi një tjetër stadium është nën ‘ankth’ për rezultatin final.

Momenti i golit është pritur me ovacione të forta dhe festë në Stadiumin Olimpico të Romës ku tifozët roman janë mbledhur për të ndjekur ndeshjen.


Lajmi kryesor:

Finalja e Tiranës vishet me ngjyrat e italianëve, Roma bën historinë në 'Air Albania', rrëmben trofeun e parë të Conference League ndaj holandezëve të Feyenoord! Ka festë në kryeqytet


E.K/M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Baza ajrore e NATO-s në Kuçovë, a forcohet pozita e Shqipërisë në rajon?×

Lajmi i fundit

Fatos Çoçoli: Aventura groteske e Kushtetueses, si kjo gjykatë dogji 22 milionë euro fond kompensimi për qytetarët  

Fatos Çoçoli: Aventura groteske e Kushtetueses, si kjo gjykatë dogji 22 milionë euro fond kompensimi për qytetarët