Romeos i ikën buzëqeshja, një banor rikthehet sërish në shtëpinë e Big Brother

Romeos i ikën buzëqeshja, një banor rikthehet sërish në shtëpinë e Big Brother

 Gjatë spektaklit të mbrëmshëm të Big Brother Vip Graciano është kthyer sërish si një banor i shtëpisë vetëm disa javë pasi u skualifikua.

Vajzat e pritën me shumë entuziazëm rikthimin e tij ndërsa Romeo nuk dukej dhe aq i lumtur për këtë vendim.

Ashtu siç bëri herën e parë, Graciano pritet të trazojë edhe njëherë ujërat brenda shtëpisë së Big Brother.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sa i përhapur është korrupsioni në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

Zaloshnja: Ramës i nevojitet elektoralisht shpallja e luftës ndaj korrupsionit – vetëm 1/3 e simpatizantëve të tij e vlerësojnë pozitivisht qeverinë në këtë drejtim

Zaloshnja: Ramës i nevojitet elektoralisht shpallja e luftës ndaj korrupsionit – vetëm 1/3 e simpatizantëve të tij e vlerësojnë pozitivisht qeverinë në këtë drejtim